Naprawdę przyjąłem zdrowe odżywianie i czuję się lepiej.

Ludzie mówią, że nigdy nie mogłem zrezygnować z sera, ale jedzenie jest uzależniające. Przejrzenie rehabilitacji zajmuje 28 dni – możesz w tym czasie złamać każdy nawyk. Po prostu wymaga trochę korekty. Po prostu wejdź do lodówki i wyciągnij wszystkie produkty mięsne i mleczne i zastąpić je alternatywami na bazie roślin. Naprawdę uwielbiam aplikację Happy Cow, która może pomóc Ci znaleźć opcje gastronomiczne.

Sprawdź mój post lunchbreaklive z Jane tutaj. Wywiady ekspertów | Blog

Jedna myśl na temat „Czat roślin: Jane Velez-Mitchell, adwokat roślin”

Jane Velez-Mitchell mówi: 20 lutego 2017 o 11:11

Dzięki Sharon za to Piękny artykuł. Przyczyniają się także Janeunchined: Niesamowite trio: Donna Dennison, znana również jako Snarky Vegan Girl, #LunchbreakLive, Lisa Karlan, instruktora Food for Life w Komitecie Medycyny odpowiedzialnej i Gwenna Hunter, założycielka Vegan of La! Odpowiedź Wyświetl Komentarze Komentarz

Zostaw odpowiedź Odpowiedź Anuluj odpowiedź

Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz moje imię, e -mail i strona internetowa w tej przeglądarce następnym razem, gdy komentuję

Czat roślin: Dr. James L. Marcum, MD

Sharon Palmer

Opublikowano 6 sierpnia 2014

Zaktualizowano 13 października 2020

Dr. James L. Marcum jest certyfikowanym przez zarząd kardiologa ćwiczącym z Chattanooga Heart Institute i został nazwany przez USA Today jako jeden z najbardziej wpływowych lekarzy w jego dziedzinie. Jest autorem ostatecznej recepty i leków, które zabijają, a także mówcą na żądanie za rolę dyrektora Ministerów Heartwise. Obecnie jego program radiowy, Heartwise, emitowany w całym kraju i organizuje program zdrowia The Heart of Health Live!, Który można zobaczyć w telewizji świeckiej i chrześcijańskiej. Jest żonaty z Sonyą i ma dwoje dzieci, Kelli i Jake’a. Lubi muzykę i zajęcia na świeżym powietrzu.

Byłem bardzo szczęśliwy, mogąc przeprowadzić wywiad z dr Marcum na mojego bloga, ponieważ jest wielkim entuzjastą Whole Foods, diet roślinnych. Oto, co powiedział o moich książkach, zasilaniu roślinami na całe życie i diecie zasilanej roślinami: „W twoich książkach podobało mi się to, że żyjemy w prawdziwym świecie, w którym ludzie jedzą fast food trzy razy dziennie. Pomagasz im wprowadzać stopniowe zmiany. Nie możemy zmienić ludzi z dnia na dzień, musimy ich kochać, a nie oceniać. ”

Jestem również bardzo podekscytowany, że wkrótce zostanę w ich programie radiowym w serdecznych ministerstwach! Naprawdę uwielbiam zdrowe, zrównoważone podejście doktora Marcuma, które łączy duchowość, pozytywne myślenie, dietę roślinną i ćwiczyć w optymalnym stylu życia.

Opowiedz mi o swoim programie, serdecznym ministerstwach.

Jestem założycielem Heart Wise Ministries, który rozpoczął się w 2006 roku i stamtąd rośnie. Jest w 305 podmiotach radiowych na całym świecie, jest w Internecie, 9 sieci telewizyjnych, a teraz w każdym mieście w Stanach Zjednoczonych.

Od 2006 roku staram się wydostać dobre wieści O zdrowym odżywianiu. Za pośrednictwem naszej telewizji i ministerstwa radiowego powoli informujemy o tym. W rzeczywistości zeszłej nocy właśnie zakończyliśmy filmowanie kontynuacji Forks nad nożami z T. Colinem Campbellem, który zajmuje się siłami utrzymującymi ruch zdrowia, takimi jak rząd i wielki biznes. Ten ruch zaczyna się od podstaw z jednostkami wymagającymi rzeczy. Będę w filmie jako lekarz, stwierdzając niektóre wyzwania, z którymi mamy do czynienia w świecie, w którym żyjemy.

Jaka jest Twoja filozofia zdrowia?

Pochodzę z innego miejsca, ponieważ pracuję jako kardiolog z nowoczesnej medycyny, i jestem zainteresowany odkryciem, dlaczego ludzie są chorzy, pracując z nawykami, w tym jedzeniem, a także jedzenia, a także jedzenia, a także mózg. A życie duchowe jest kluczowe – cokolwiek to wygląda dla ciebie – jest kluczem do uzdrowienia. Bóg chce, abyśmy zrozumieli rzeczy i lepiej z naszym zdrowiem, poprzez jedzenie roślin, właściwe myślenie i traktując naszego bliźniego i ziemi. Dieta roślinna z całej żywności zwiększa poziom tlenku azotu, co obniża ciśnienie krwi, poprawia funkcję śródbłonka i zmniejsza stan zapalny.

, ale żyję w najgorszym miejscu na świecie-południe-aby przyciągnąć ludzi Zmień i wiedzieć, czym jest warzywo! Tutaj walczymy z pustyniami żywności. Istnieje mnóstwo KFC, ale niewiele sklepów produkcyjnych.

Firmy farmaceutyczne mają 240 miliardów dolarów zysku, z 680 miliardami dolarów na badania i rozwój – że około 1 biliona dolarów rocznie. Istnieją tylko dwa kraje – USA i Nowa Zelandia – które pozwalają na reklamowanie farmaceutyków – są drugim co do wielkości reklamodawcą firm samochodowych. To bitwa pod górę.

Jakich porad zdrowotnych udzielasz swoim pacjentom?

Podzielam twoje przekonanie, że w roślinach jest moc, wchodzą w interakcje z naszymi własnymi systemami leczniczej w naszych ciałach . Wierzę, że jedną z rzeczy jest to, że naprawdę musisz dotknąć czyjegoś serca; Jeśli zrobią coś z niewłaściwego powodu, może to stworzyć chemię w ciele, która jest tak samo zła jak wszystko. Musimy robić rzeczy z właściwych powodów i poruszać krok po kroku. Na początek, picie wody każdego dnia, 70% nie pije wystarczającej ilości wody. Następną rzeczą jest staranie się nie jeść tak dużych w nocy i nigdy nie przegapić śniadania. Potem jest 3-5 świeżych owoców dziennie. A potem pomagam im w tworzeniu substytucji, pozwalając im mieć wystarczającą ilość „złych” rzeczy, aby ich uszczęśliwić. Następnie używam biometrii, patrząc na takie rzeczy jak CRP i lipidy. Gdy zaczną iść we właściwym kierunku, mogę je usunąć, zapalenie znika, ich kolor jest lepszy, zaczynają wytwarzać tlenek azotu, zmniejszać utlenianie i wszystko zaczyna się poprawić. Potem żarówki trwają, a ludzie zaczynają szukać książek takich jak twoje, szukając specjalnie traktowania ciała w ten sposób. Mogą podłączyć do swojej duchowej strony; Istnieje mnóstwo przykładów w Biblii Whole Foods, diety roślinnej.

Musimy kochać ludzi, nie oceniać ich i spotkać ich tam, gdzie są, o krok za zdrowie. Każdy może zrobić coś, aby poprawić zdrowie – mogą mówić w pozytywnych negatywach i odrzucić stres w mózgu, co wpływa na podejmowanie decyzji o żywności i szlaki uzależniające dopaminę.

Ich leki, jeśli przeprowadzą się na dietę roślinną w całej żywności. Po pierwsze, to ciśnienie krwi – podlega tlenek, zapalenie spada, czują się lepiej, więc zaczynają się przenosić, nawilżają, co również pomaga ciśnieniem krwi, przyjmują więcej pierwiastków śladowych, które obniża ciśnienie krwi. Dieta roślinna w całej żywności prawie zawsze może odciągnąć je z leków na ciśnienie krwi, ponieważ zmienia wszelkiego rodzaju ścieżki w ciele, istnieje lepsze rozszerzenie śródbłonka, więc ciało staje się lepsze, a ciśnienie krwi niemal natychmiast spada. I moc mózgu – zapalenie się spada, zapalenie mózgu spada, serotonina rośnie, mogą zejść z leków depresji, wprowadzić prawidłowe neuroprzekaźniki do organizmu, poprawić moc mózgu, zmniejszyć poziom demencji i pomoc w IQ. Widziałem u moich pacjentów, że po 5 latach lepszego jedzenia IQ podniósł 10 punktów i przypisałem to CRP spadającemu – skan PET w mózgu wykazał, że przepływ krwi się poprawi, nie wspominając o odebraniu wszystkich wszystkich Toksyny, czynniki rakotwórcze, niszczące tłuszcz i dodatkowe białko zwierzęce – które stymulują geny raka i raka. A teraz wiemy, że możesz włączyć i wyłączać geny – to ekscytujący czas, w którym teraz jesteśmy. Dieta roślinna sięga każdego systemu chorobowego, nawet stwardnienia rozsianego.

Jaki jest twój osobisty styl jedzenia?

Moja podróż rozpoczęła się 10 lat temu. Moja żona jest na całe życie wegetarianin, ale dorastałem, jedząc mięso – jestem z południa. Nie gotowała mięsa w naszym domu, a to zaczęło się 25 lat temu. Kupowała, a ja zjadłem mięso tylko poza domem. Ale zacząłem czytać i robić więcej rzeczy, które wypróbowałem w swoim życiu – odtąd, warzywa, orzechy i ziarna – i poszedłem o krok dalej. Kiedy czułem się źle, dodałem to lub tamto i dla wszystkich złych rzeczy, których pragnęło moje ciało, znalazłem substytut. Na przykład lubię używać papryki i wielu smaków, a także pikantnych rzeczy i wielu tekstur.

Moja żona jest duża w naprawie zdrowej rzeczy. W domu jemy dużo surowych potraw; Trenowałem się, by naprawdę lubić surowe rzeczy. Zatrudniłem mózg, jak lubić rzeczy takie jak surowy jarmuż i zieleń. Robimy również koktajle z różnych dobrych rzeczy. Wchodziłem do moich 50. i nie jestem tak wysportowany, jak chciałbym, ale codziennie robię 45 minut ćwiczeń aerobowych. Naprawdę przyjąłem zdrowe odżywianie i czuję się lepiej.

Wywiady ekspertów | Zobacz blog Komentarze Komentarz

Zostaw odpowiedź Odpowiedź Anuluj

Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz moje imię, e -mail i strona internetowa w tej przeglądarce następnym razem, gdy komentuję

Sunkist Citrus Farm Tour My 5 typów z lokalnego rynku rolników

post na nawigację Sunkist Citrus Farm Tourmy 5 najlepszych typów z lokalnego rynku rolników

Dr. James L. Marcum jest certyfikowanym przez zarząd kardiologa ćwiczącym z Chattanooga Heart Institute i został nazwany przez USA Today jako jeden z najbardziej wpływowych lekarzy w jego dziedzinie. Jest autorem ostatecznej recepty i leków, które zabijają, a także mówcą na żądanie za rolę dyrektora Ministerów Heartwise. Obecnie jego program radiowy, Heartwise, emitowany w całym kraju i organizuje program zdrowia The Heart of Health Live!, Który można zobaczyć w telewizji świeckiej i chrześcijańskiej. Jest żonaty z Sonyą i ma dwoje dzieci, Kelli i Jake’a. Lubi muzykę i zajęcia na świeżym powietrzu.

Byłem bardzo szczęśliwy, mogąc przeprowadzić wywiad z dr Marcum na mojego bloga, ponieważ jest wielkim entuzjastą Whole Foods, diet roślinnych. Oto, co powiedział o moich książkach, zasilaniu roślinami na całe życie i diecie zasilanej roślinami: „W twoich książkach podobało mi się to, że żyjemy w prawdziwym świecie, w którym ludzie jedzą fast food trzy razy dziennie. Pomagasz im wprowadzać stopniowe zmiany. Nie możemy zmienić ludzi z dnia na dzień, musimy ich kochać, a nie oceniać. ”

Jestem również bardzo podekscytowany, że wkrótce zostanę w ich programie radiowym w serdecznych ministerstwach! Naprawdę uwielbiam zdrowe, zrównoważone podejście doktora Marcuma, które łączy duchowość, pozytywne myślenie, dietę roślinną i ćwiczyć w optymalnym stylu życia.

Opowiedz mi o swoim programie, serdecznym ministerstwach.

Jestem założycielem Heart Wise Ministries, który rozpoczął się w 2006 roku i stamtąd rośnie. Jest w 305 podmiotach radiowych na całym świecie, jest w Internecie, 9 sieci telewizyjnych, a teraz w każdym mieście w Stanach Zjednoczonych.

Od 2006 roku staram się wydostać dobre wieści O zdrowym odżywianiu. Za pośrednictwem naszej telewizji i ministerstwa radiowego powoli informujemy o tym. W rzeczywistości zeszłej nocy właśnie zakończyliśmy filmowanie kontynuacji Forks nad nożami z T. Colinem Campbellem, który zajmuje się siłami utrzymującymi ruch zdrowia, takimi jak rząd i wielki biznes. Ten ruch zaczyna się od podstaw z jednostkami wymagającymi rzeczy. Będę w filmie jako lekarz, stwierdzając niektóre wyzwania, z którymi mamy do czynienia w świecie, w którym żyjemy.

Jaka jest Twoja filozofia zdrowia?

Pochodzę z innego miejsca, ponieważ pracuję jako kardiolog z nowoczesnej medycyny, i jestem zainteresowany odkryciem, dlaczego ludzie są chorzy, pracując z nawykami, w tym jedzeniem, a także jedzenia, a także jedzenia, a także mózg. A życie duchowe jest kluczowe – cokolwiek to wygląda dla ciebie – jest kluczem do uzdrowienia. Bóg chce, abyśmy zrozumieli rzeczy i lepiej z naszym zdrowiem, poprzez jedzenie roślin, właściwe myślenie i traktując naszego bliźniego i ziemi. Dieta roślinna z całej żywności zwiększa poziom tlenku azotu, co obniża ciśnienie krwi, poprawia funkcję śródbłonka i zmniejsza stan zapalny.

, ale żyję w najgorszym miejscu na świecie-południe-aby przyciągnąć ludzi Zmień i wiedzieć, czym jest warzywo! Tutaj walczymy z pustyniami żywności. Istnieje mnóstwo KFC, ale niewiele sklepów produkcyjnych.

Firmy farmaceutyczne mają 240 miliardów dolarów zysku, z 680 miliardami dolarów na badania i rozwój – że około 1 biliona dolarów rocznie. Istnieją tylko dwa kraje – USA i Nowa Zelandia – które pozwalają na reklamowanie farmaceutyków – są drugim co do wielkości reklamodawcą firm samochodowych. To bitwa pod górę.

Jakich porad zdrowotnych udzielasz swoim pacjentom?

Podzielam twoje przekonanie, że w roślinach jest moc, wchodzą w interakcje z naszymi własnymi systemami leczniczej w naszych ciałach . Wierzę, że jedną z rzeczy jest to, że naprawdę musisz dotknąć czyjegoś serca; Jeśli zrobią coś z niewłaściwego powodu, może to stworzyć chemię w ciele, która jest tak samo zła jak wszystko. Musimy robić rzeczy z właściwych powodów i poruszać krok po kroku. Na początek, picie wody każdego dnia, 70% nie pije wystarczającej ilości wody. Następną rzeczą jest staranie się nie jeść tak dużych w nocy i nigdy nie przegapić śniadania. Potem jest 3-5 świeżych owoców dziennie. A potem pomagam im w tworzeniu substytucji, pozwalając im mieć wystarczającą ilość „złych” rzeczy, aby ich uszczęśliwić. Następnie używam biometrii, patrząc na takie rzeczy jak CRP i lipidy. Gdy zaczną iść we właściwym kierunku, mogę je usunąć, zapalenie znika, ich kolor jest lepszy, zaczynają wytwarzać tlenek azotu, zmniejszać utlenianie i wszystko zaczyna się poprawić. Potem żarówki trwają https://yourpillstore.com/, a ludzie zaczynają szukać książek takich jak twoje, szukając specjalnie traktowania ciała w ten sposób. Mogą podłączyć do swojej duchowej strony; Istnieje mnóstwo przykładów w Biblii Whole Foods, diety roślinnej.

Musimy kochać ludzi, nie oceniać ich i spotkać ich tam, gdzie są, o krok za zdrowie. Każdy może zrobić coś, aby poprawić zdrowie – mogą mówić w pozytywnych negatywach i odrzucić stres w mózgu, co wpływa na podejmowanie decyzji o żywności i szlaki uzależniające dopaminę.

Ich leki, jeśli przeprowadzą się na dietę roślinną w całej żywności. Po pierwsze, to ciśnienie krwi – podlega tlenek, zapalenie spada, czują się lepiej, więc zaczynają się przenosić, nawilżają, co również pomaga ciśnieniem krwi, przyjmują więcej pierwiastków śladowych, które obniża ciśnienie krwi. Dieta roślinna w całej żywności prawie zawsze może odciągnąć je z leków na ciśnienie krwi, ponieważ zmienia wszelkiego rodzaju ścieżki w ciele, istnieje lepsze rozszerzenie śródbłonka, więc ciało staje się lepsze, a ciśnienie krwi niemal natychmiast spada. I moc mózgu – zapalenie się spada, zapalenie mózgu spada, serotonina rośnie, mogą zejść z leków depresji, wprowadzić prawidłowe neuroprzekaźniki do organizmu, poprawić moc mózgu, zmniejszyć poziom demencji i pomoc w IQ. Widziałem u moich pacjentów, że po 5 latach lepszego jedzenia IQ podniósł 10 punktów i przypisałem to CRP spadającemu – skan PET w mózgu wykazał, że przepływ krwi się poprawi, nie wspominając o odebraniu wszystkich wszystkich Toksyny, czynniki rakotwórcze, niszczące tłuszcz i dodatkowe białko zwierzęce – które stymulują geny raka i raka.

Contents

トップページに戻る